Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

A Millenáris Parkgondnokot keres.
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Mivel foglalkoznak a parkgondnokok?

A Millenáris szabadtéri területeinek, kapcsolódó közterületeinek (járda, telekhatár és járda közötti részek) üzemeltetési, fenntartási és karbantartási munkáival.

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  •     vigyázol a parkok területén elhelyezett eszközökre és tárgyakra,
  •     kiüríted a parkokban és a kapcsolódó közterületeken található szemeteseket,
  •     óvod a parkok tisztaságát, összegyűjtöd az eldobott tárgyakat, szemetet,
  •     télen eltakarítod a havat, csúszásmentesíted a területet.

Mit várunk tőled?

  •     minimum 8 általános iskolai végzettséget,
  •     megbízhatóságot, pontosságot, felelősségteljes munkavégzést,
  •     legyél nyitott, rugalmas, együttműködő csapatjátékos.

Előnyt jelent:

  •     a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  •     környezettudatosság,
  •     a természet szeretete.

Szükséges nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  •     határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel,
  •     hosszútávú munkalehetőség,
  •     versenyképes jövedelem,
  •     cafetéria juttatás (próbaidő kitöltése után),
  •     barátságos, motivált csapat,
  •     könnyű megközelíthetőség,
  •     igényes, szép környezet.

Közvetlen felettes: üzemeltetési osztályvezető

Forrás: Millenáris.hu

� Lakossági tartalom �

Keresés Doboz kibontása

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Társadalmi felelősségvállalás Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

Közadatkereső Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760