Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

A Hungexpo Zrt., vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező vállalat Saját- és vendégrendezvény szervező munkakörbe keres munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Munkáját a Szervezési igazgató közvetlen irányításával végzi a kijelölt kiállítási csoport tagjaként.
  • Tájékoztatja az ügyfelet, további szolgáltatásokat értékesít számára.
  • Elvégzi az egyedi standok standterv-engedélyezését.
  • Elkészíti az adott Projekt dokumentumait, ügyfél tájékoztatókat.
  • A Projekthez kapcsolódó alvállalkozókkal kapcsolatot tart, megrendeléseket készít.
  • Megszervezi és lebonyolítja az adott Projekthez kapcsolódó szakmai rendezvényeket.

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi, vagy főiskolai végzettség, rendezvényszervezői, mérnöki, pénzügyi, vagy gazdasági területen
  • tapasztalat nagyobb rendezvények szervezésében
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (francia és/vagy olasz nyelvtudás előny)
  • jó kommunikációs és tárgyalóképesség
  • kitartó, siker-, teljesítmény- és eredmény orientált egyéniség
  • jó problémamegoldó és szervezői készségek
  • jó számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • a beosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos jutalék,
  • cafeteria

Forrás: Profession.hu

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760