Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

Wekerlei Kultúrház és KönyvtárWekerlei Kultúrház és Könyvtár a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet média szerkesztő munkakör betöltésére.
A pályázat benyújtásának határideje: 2019. március 24.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1192 , Petur utca 7.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Az intézmény programjainak vizuális és verbális kommunikációja. A rendezvények, programok promóciójához és lebonyolításához, valamint az intézmény működéséhez szükséges hirdetések és reklámanyagok készítése. Sajtóval, szponzorokkal és nyomdával való kapcsolattartás. Honlap és közösségi oldalak gondozása.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról
szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Grafikusi vagy multimédiás felsőfokú képzettség
  • Kommunikációs területen eltöltött legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott szintű Internetes alkalmazások
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Gyakorlott szintű Grafikai programok (Indesign, Photoshop, Adobe Illustrator)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Kommunikációs vagy marketing felsőfokú képesítés
  • Angol nyelvből középfokú B típusú általános nyelvvizsga
  • Közművelődési vagy kulturális területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, nyitottság

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű precizitás,
  • kreativitás,
  • kommunikáció,
  • terhelhetőség,
  • kultúra iránti fogékonyság,
  • együttműködés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • portfólió vagy jpg, pdf anyag max. 5 Mb méretben

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2019. május 1.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szabó Mária nyújt, a +36205357160 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának módja:

Az önéletrajz, motivációs levél és portfólió alapján megfelelőnek ítélt jelentkezőkkel egy vagy több körös személyes interjú, majd próbamunka bekérése.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. április 8.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: A munkakör összetett feladatokból áll, ezért előnyt jelent a verbális kommunikációban való erősség.

A munka esetleg részmunkaidőben is végezhető.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a https://wkk.kispest.hu/ honlapon szerezhet.

Forrás: Szabó Mária, igazgató – Wekerlei Kultúrház és Könyvtár

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760