Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

Pestszentimrei Közösségi HázPestszentimrei Közösségi Ház pályázatot hirdet művelődésszervező, közművelődési szakember munkakör betöltésére.
A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 2019. augusztus 21.–2020. augusztus 21–ig tartó közalkalmazotti jogviszony.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.
A munkavégzés helye: 1188 Budapest, Vasút utca 48.
A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 3.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Kiállítások, koncertek, színházi előadások, tanfolyamok, klubok szervezése és lebonyolítása a vezetővel történő rendszeres egyeztetés alapján.

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, Művelődésszervező,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! - 1 év alatti szakmai tapasztalat,
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Egyetem,
  • Angol nyelvből alapfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás,
  • Művelődési intézményben szerzett tapasztalat - 1 év alatti szakmai tapasztalat,
  • ECDL
  • Budapest XVIII. kerületi vagy ahhoz közeli lakcím

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű kreativitás,
  • Kiváló szintű kommunikációs készség írásban és szóban,
  • Kiváló szintű szervezőkészség,
  • Kiváló szintű csapatmunka,
  • Jó szintű rugalmasság.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Végzettséget igazoló okiratok másolata,
  • Sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, amely igazolja a büntetlen előéletet, valamint azt, hogy a pályázó nem áll a közalkalmazotti jogviszony létesítéséhez szükséges foglalkozás gyakorlásától való eltiltás hatálya alatt

Fényképes önéletrajz és motivációs levél

  • Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez a pályázat időtartama alatt

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. augusztus 5.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ: 4 hónap próbaidő letöltése szükséges a határozott idejű kinevezéshez

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.pikhaz.hu honlapon szerezhet.

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760